«Автоексперт-Київ» якісно, ​​оперативно, за мінімальними цінами
ru

Послуги

Консультація щодо доцільності та проведення незалежної експертизи

Якщо у Вас виникли сумніви щодо суми збитку, яку визначили в страховій компанії або ж запропонована Вам страховою компанією сума, на Вашу думку занижена, то єдиним виходом з цієї ситуації буде замовлення у наших фахівців незалежної експертизи. У цьому документі буде відображена реальна вартість збитку, що не обтяжена інтересами страхової компанії. Нагадуємо, що незалежна експертиза є офіційним документом для страхових компаній, МТСБУ, суду, нотаріату, госп. договорів.

Оцінка вартості матеріальних збитків автомобіля після ДТП

Сума матерільного шкоди, завданої авто складається з двох сум: вартості відновлювального ремонту із зносом або без (залежить від віку і експлуатаційного стану автомобіля) та вартості втрати товарного вигляду (якщо є підстави для розрахунку).

Оцінка проводиться на підставі огляду пошкодженого автомобіля незалежним експертом. На огляд необхідно запрошувати зацікавлені сторони (винуватець ДТП і представник страхової компанії) електронним повідомленням з повідомленням дати, місця і часу проведення огляду.

Оцінка вартості авто в пошкодженому стані

Оцінка вартості автомобіля в пошкодженому стані проводиться після того, як розрахований матеріальний збиток. Зазвичай цей розрахунок виконується для автомобілів, які не підлягають відновлювальному ремонту. Даний документ складається, найчастіше, для страхових компаній і судів, як підставу достовірної виплати залишкової суми матеріального збитку власнику, так як пошкоджений автомобіль, як правило, залишається у нього.

Оцінка ринкової вартості авто для суду

Розрахунок ринкової вартості автомобіля для суду проводиться незалежним експертом в разі поділу майна, складання заповітів, виконання боргових зобов'язань, в інших судових випадках. Саме документ, підготовлений незалежним експертом, є єдиною релевантною підставою для прийняття судових рішень.

Оцінка вартості автомобіля для нотаріуса

Нотаріальні випадки виникають під час продажу та переоформленні авто на іншого власника, при складанні заповітів, дарчих актів, в інших відповідних випадках. Ця оцінка вимагає максимально коректного виконання, так як даний документ в більшості випадків на вимогу нотаріату реєструється у Фонді державного майна України.

Розрахунок вартості втрати товарного вигляду авто

Втрата товарного вигляду є складовою частиною загального збитку, який завдано власнику авто внаслідок ДТП і відшкодовується винуватцем ДТП (добровільно або через суд, так як на даний момент законодавством не передбачена ця виплата страховими компаніями).

Розрахунок вартості втрати товарного вигляду залежить від декількох факторів: віку автомобіля (для авто виробництва країн СНД - до 5 років; для автомобілів виробництва країн далекого зарубіжжя - до 7 років).

Розрахунок проводиться за умови, що автомобіль не був раніше в ДТП і, на момент огляду, авто не має пошкоджень деталей кузова.

Вирішення Ваших конфліктних ситуацій зі страховими компаніями

Підготовка обґрунтованих заяв до страхової компанії, звернень в контролюючі організації з метою отримання суми істинного матеріального збитку по Вашим автомобілям.

Видача дубліката авто-товарознавчої експертизи

Видача дубліката авто-товарознавчої експертизи проводиться на підставі заяви власника автомобіля у випадках втрати, пошкодження складеного незалежним експертом документа і виконується протягом одного робочого дня.

Виїзд експерта до місця знаходження Вашого автомобіля

Виїзд експерта до місця огляду пошкодженого автомобіля виконується за мінімальною ціною, яка залежить від відстані. Виїзди нашими експертами здійснюються, в основному, по Києву та Київській області. За бажанням замовника - по всій Україні.