«Автоексперт-Київ» якісно, ​​оперативно, за мінімальними цінами
ru

Результати

Мікроавтобус Volkswagen

Страхова компанія визначила матеріальний збиток пошкодженого автомобіля Фольксваген сумою 11,5 тисяч гривень. Була проведена незалежна експертиза даного авто та виявлені приховані пошкодження, котрі не значилися в акті страхової. За результатами роботи нашого експерта-оцінювача сума матеріального збитку склала 26,8 тисяч гривень.

Форд Fiesta

Власник автомобіля Форд отримав від страхової компанії акт обстеження авто з кінцевою сумою збитків на 59,8 тисяч гривень. Під час детального розгляду цього страхового випадку нашим авто-експертом були виявлені приховані пошкодження; вартість матеріального збитку завданого власнику цього автомобіля склала 88,9 тисяч гривень.

Toyota Camry

Наша компанія отримала замовлення на проведення незалежної експертизи автомобіля Тойота Камрі для визначення ринкової вартості авто для наступного відчуження його юридичною особою. Документ про ринкову вартість був необхідним для продажу авто та сплати податків.

TOYOTA LAND CRUISER

Незалежна експертиза цього автомобіля була проведена нашим експертом-оцінювачем. Ціллю експертизи було визначення суми матеріального збитку, завданого власнику авто для розгляду справи в суді.