«Автоексперт-Київ» якісно, ​​оперативно, за мінімальними цінами
ru

Першочергові обов`язкові дії

  1. На місці ДТП (після його оформлення) необхідно максимально ретельно зібрати деталі Вашого пошкодженого авто. Ці деталі потрібні експерту під час складання протоколу огляду для найбільш повної та об’єктивної оцінки матеріального збитку, завданого Вашому автомобілю.
  2. Пошкоджений після ДТП автомобіль краще за все поставити на стоянку з охороною або в гараж, якщо такий у Вас є. Ця пересторога необхідна для запобігання можливих актів вандалізму та упередження дії атмосферних опадів.
  3. Протягом трьох робочих днів і не більше того, Вам необхідно сповістити про страховий випадок страхові компанії, свою та винуватця ДТП. Якщо у винуватого немає страхового полісу, Вам потрібно звернутися до Моторо-транспортного бюро України (МТСБУ) для оформлення документів і подальшого відшкодування матеріального збитку, завданого Вашому авто.
  4. У випадку банкрутства страхової компанії винуватого у скоєному ДТП, згідно із законодавством України, Ви маєте право звернутися до суду із документами незалежної експертизи для покриття матеріального збитку од винуватого в ДТП.