«Автоексперт-Київ» якісно, ​​оперативно, за мінімальними цінами
ru

Коли потрібна незалежна експертиза Вашого авто після ДТП?

  1. Ситуація 1. Отже Ваш застрахований автомобіль пошкоджено після аварії, у якій Ви не винні. Страхова компанія винуватця в ДТП нарахувала Вам суму відновлювального ремонту авто, однак Ви хочете отримати незалежну автоекспертизу, котра не обтяжена корпоративною зацікавленістю страхової. Вихід: експертиза, складена нашими експертами, буде точно відповідати реальним матеріальним збиткам, нанесеним Вам після ДТП. Вона буде підготовлена сертифікованим фахівцем, цей документ є офіційним для страхової компаніїї, МТСБУ, суду, нотаріату, господарчих договорів.
  2. Ситуація 2. Якщо Вам зовсім очевидно, що сума, запропонована Вам страховою компанією, занижена, то єдиним виходом не втратити гроші для ремонту авто буде замовити у нас незалежну експертизу і надати її до страхової компанії, або до суду.
  3. Ситуація 3. Ви уже отримали копію експертизи од страхової компанії і Ви не впевнені, чи потрібна Вам ще і незалежна авто-експертиза нашого фахівця. Вихід: Ви надсилаєте електронною поштою, через Messenger, або через нашу сторінку у Фейсбуку, за допомогою Вайберу – будь-яким зручним для Вас способом – копію експертизи страхової; ми розглядаємо її і обгрунтовано Вас консультуємо про необхідність або відсутність необхідності незалежної експертизи нашими фахівцями.